Ośrodek rehabilitacyjno-opiekuńczy Veteris
„Starsi ludzie to ci, którzy niosą nam historię, którzy niosą nam nauczanie i wiarę, zostawiają nam spuściznę. Oni jak stare wino mają wewnętrzną siłę, by przekazać nam szlachetne dziedzictwo.” Papież Franciszek
Ośrodek rehabilitacyjno-opiekuńczy Veteris 21-050 Piaski Bystrzejowice Drugie 77B

Wizyta Księdza Biskupa i koncert

W dniu 1 maja 2018 odwiedził nas Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Mieczysław Cisło wraz z Księdzem Proboszczem Edwardem Dumą, który na co dzień otacza opieka duchową naszych Mieszkańców. Podczas wizyty duszpasterskiej odbył się koncert muzyki poważnej w wykonaniu Pani profesor Jolanty Skorek - Münch (fortepian) oraz solistki Edyty Adamek (sopran). Dzień wszystkim dostarczył wielu wzruszeń - były ciepłe słowa, łzy, wzruszenie i mnóstwo pozytywnych emocji. Ksiądz Biskup udzielił Błogosławieństwa, odwiedził wszystkich Mieszkańców, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogli uczestniczyć w spotkaniu. W trakcie wizyty rozpoczął się koncert - perełki muzyki poważnej w mistrzowskim wykonaniu poruszyły do głębi serca wszystkich Mieszkańców, Gości oraz Pracowników. Wszystkim z całego serca - dziękujemy; szczególne podziękowania dla Pana Czarka za wykonanie zdjęć i ekspresowe ich udostępnienie :-)

 

Ośrodek rehabilitacyjno-opiekuńczy Veteris
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij