Dom Seniora Veteris
„Bo praw­dzi­wa siła człowieka to siła psychiki„ Sorrow Dante
Dom Seniora Veteris 21-050 Piaski Bystrzejowice Drugie 77B

Otwarcie Domu Seniora VETERIS - nowa odsłona

W diu 15 sierpnia 2018 odbyła się mała uroczystość połączona z atrakcjami dla naszych Mieszkańców. Od 1 sierpnia nowym właścicielem Domu Seniora jest spółka VETERIS, która odkupiła dom od poprzedniago właściciela Pana Janusza Ziętka. Otwarcie Domu Seniora rozpoczęłasie krótkim przemówieniem Artura Danieluka (lekarza i nowego właściciela). Podziękował on Mieszkańcom, Rodzinom - za dotychczasową współpracę, Januszowi - za całokształt rocznej współpracy.
Catering zapewniła Pani Dominika Adamek - właścicielka Huba Pub z Biskupic (www.hubapub.pl) - wszystkim smakowało, dziękujemy.
Na początku wystąpił niesamowity cżłowiek, rocznik 1965 – Jurij Ziniewicz – mistrz karate, kaskader, były żołnierz SPECNAZu i GROMu, człowiek o maksymalnych „możliwościach” organizmu ludzkiego. Na swoim kocie posiada siedem rekordów umieszczonych w Księdze rekordów Guinnessa. Tajemnicą sukcesów Jurija Ziniewicza jest umiejętność harmonicznej koncentracji umysłu oraz układu nerwowego, a także – panowanie nad fizyczną stroną swojego organizmu. Jego niewiarygodne umiejętności są doskonałym dowodem na to, że ludzki organizm posiada ogromne siły, z których istnienia niewielu z nas zdaje sobie sprawę. Mistrz w każdym swoim pokazie propaguje zdrowy styl życia, a swoją pracą i postawą uczy szacunku do własnego ciała, do przyrody i innych ludzi. Mieszkańcy mieli okazję zobaczyć wiele niewiarygodnych, a zarazem zapierających dech w piersiach pokazów, których przeciętny człowiek nie zdołałby dokonać. 
Napięcie malowało sie przez cały pokaz na twarzach wszystkich mieszkańców.
Po obiedzie odbył się koncert piosenek popularnych w wykonaniu Pana Krystiana Makstona z Warszawy.
Dzień dostarczył wielu wrażeń nie tylko Mieszakńcom, ale również Rodzinom oraz personelowi.

Dom Seniora Veteris
Dom Seniora Veteris
Dom Seniora Veteris
Dom Seniora Veteris
Dom Seniora Veteris
Dom Seniora Veteris
Dom Seniora Veteris
Dom Seniora Veteris
Dom Seniora Veteris
Dom Seniora Veteris
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij