Ośrodek rehabilitacyjno-opiekuńczy Veteris
Ośrodek rehabilitacyjno-opiekuńczy Veteris 21-050 Piaski Bystrzejowice Drugie 77B

Zalety prywatnych domów opieki

Prywatne domy spokojnej starości są popularnym rozwiązaniem, na które decydują się osoby w Polsce, umieszczające tam swoich bliskich. Wiele osób starszych wybiera takie rozwiązanie, aby odciążyć zapracowaną rodzinę i cieszyć się swoją starością przebywając z osobami w pdoobnym wieku.

Do najważniejszych zalet prywatnych domów opieki możemy zaliczyć przede wszystkim podejście do osób starszych. Personel takich miejsc to ludzie, którzy potrafią sprawić, aby osoba bliska czuła się "jak w domu". Na osoby starsze, które zdecydują się na korzystanie z prywatnego domu opieki czekają zajęcia gimnastyczne prowadzone przez terapeutów, zajęcia aktywizujące oraz inne ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu, pozwalające dłużej cieszyć się pełnią życia dla naszych klientów.

Dom seniora Veteris jest w stanie przyjąć praktycznie każdego pacjenta, bez względu na jego stan zdrowia. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą oraz sprzęt medyczny, umożliwiający nam to. Ponadto posiadamy własną kuchnię z możliwością doboru indywidualnej diety. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej placówki oraz zadawania pytań.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij