Ośrodek rehabilitacyjno-opiekuńczy Veteris
Ośrodek rehabilitacyjno-opiekuńczy Veteris 21-050 Piaski Bystrzejowice Drugie 77B

Czy opieka w domu seniora jest całodobowa?

Jeśli nie jesteście w stanie samodzielnie zapewnić opieki starszym członkom rodziny, którzy potrzebują jej 24 godziny na dobę, ważne by znaleźć dom opieki, w którym będą oni się czuć po prostu dobrze. W województwie lubelskim, zwłaszcza w Lublinie i okolicach, istnieje wiele domów spokojnej starości o zróżnicowanej ofercie. Jeśli szukają Państwo domu seniora, który zapewni wykwalifikowaną całodobową opiekę, warto zapoznać się z ofertą naszego Domu Opieki Veteris.

Opieka w naszym domu seniora jest świadczona 24 godziny na dobę. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarsko-opiekuńczą. Zdrowie mieszkańców jest cały czas pod kontrolą naszego personelu. Na 8-10 osób przypada jeden opiekun medyczny. Personel nadzorowany jest przez lekarza rodzinnego i specjalistę w dziedzinie geriatrii. Przyjmujemy pacjentów na pobyt zarówno stały, jak i czasowy.

Czas wolny i atrakcje

W dzień nasi podopieczni mają organizowane zajęcia i wydarzenia, które umilają czas wolny. Mogą także spędzać go w pracowni plastycznej, bibliotece, korzystając z telewizji czy Internetu, spacerując, albo po prostu spędzając czas wspólnie. Organizowane są różne koncerty i występy. Podopieczni leżący, którzy nie mogą się poruszać, mogą liczyć na wyjątkową uwagę naszego personelu oraz komfort przebywania w ośrodku. Zapewniamy odpowiednie wyposażenie pokoi, w tym łóżka ortopedyczne.

Odwiedziny w domu seniora

W każdej chwili można również odwiedzić członka rodziny lub znajomego przebywającego w naszym domu opieki seniora w Lublinie. Nie posiadamy ograniczeń w godzinach odwiedzin, jednak ze względu na komfort mieszkańców oraz czynności pielęgnacyjne, najodpowiedniejsze będą godziny 9:00 – 16:00.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij