Dom Seniora Veteris
Starość posiada te same apetyty, co młodość - tylko nie te same zęby... Magdalena Samozwaniec
Dom Seniora Veteris 21-050 Piaski Bystrzejowice Drugie 77B

Opinie i referencje

Ośrodek godny polecenia. Nasza bardzo ciężko chora i nieprzytomna Mama miała profesjonalną i fachową opiekę. Dostosowano warunki do Jej potrzeb i stanu zdrowia (tlen, odżywiania pozajelitowe). Personel wykwalifikowany i bardzo miły. Ośrodek na wysokim poziomie. Dziękujemy.

Iwona Dąbrowska

Pragnę podziękować personelowi - lekarzowi, Paniom Pielęgniarkom, opiekunkom domu seniora w Bystrzejowicach za wspaniałą opiekę nad moją Mamą, która trafiła tam w ciężkim stanie po pobycie w szpitalu, po skomplikowanej operacji, z odleżynami, bez kontaktu z otoczeniem. Mimo, że Mamusia zmarła, widziałam ogrom pracy i serca włożonej w Jej leczenie. Na co dzień mieszkam za granicą - miałam spokojne serce i sumienie, bo wiedziałam, że ma ona zagwarantowaną najlepszą opieką, leczenie i poczucie bezpieczeństwa. Byłam przy Mamie w ostatnich chwilach, widziałam jak ufa personelowi, jak troskliwie się Nią opiekują. Jestem bardzo wdzięczna pani Marcie za ogromne serce, cierpliwość i pomoc, panu doktorowi Danielukowi za wsparcie i wszystko co dla nas zrobił. Chciałabym polecić to miejsce każdemu. Z wyrazami uznania i szacunku dla Was wszystkich, z całego serca - DZIĘKUJĘ.

Teresa Ostrowska

Wspaniałe miejsce, z duszą, uśmiechniętym i profesjonalnym personelem, przyjazne do osób starszych. Nasz Ojciec został wypisany ze szpitala, w stanie dość ciężkim, przed pobytem w szpitalu był osobą sprawną fizycznie - sam robił zakupy, chodził na spacery. Trafił do szpitala z powodu wylewu. W szpitalu otrzymaliśmy namiary na kilka miejsc, gdzie możemy umieścić Tatę, między innymi do Bystrzejowic. To był strzał w dziesiątkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu - z leczenia, opieki, rehabilitacji. Do dnia dzisiejszego Tata dobrze radzi sobie w domu, poprawiła się pamięć, mowa, powoli chodzi. Możemy z czystym sumieniem polecić to miejsce wszystkim chorym, starszym osobom.

Kazimiera Pitura

Bardzo polecam Dom Seniora w Bystrzejowicach Drugich. W ośrodku była stworzona domowa , ciepła, rodzinna atmosfera. Kompetentny, specjalistyczny personel zapewnia pełną opiekę w zakresie potrzeb socjalnych, zdrowotnych, opieki pielęgniarsiej i lekarskiej. Personel zawsze procesjonalny, miły, cierpliwy, zawsze uśmiechnięty. Pacjenci bardzo zadbani. Prowadzona jest również rehabilitacja. Odwiedziny są nieograniczone. Można wpaść bez zapowiedzi przez 7 dni w tygodniu. Przyjeżdżamy w różne dni, o różnych porach. A to oznacza, że nikt nie ma niczego do ukrycia. Budynek bardzo czysty, ładnie w nim pachnie. W ośrodku stworzona jest domowa atmosfera. Wszystkie informacje, które są podane na stronie są 100% prawdziwe. Serdecznie polecam to miejsce.

Hanna Urbaś

Serdecznie dziękuję całemu personelowi Domu Seniora Veteris w Bystrzejowicach Drugich za profesjonalną opiekę nad moją siostrą Janinką. Siostra otrzymała w nim najlepszą opiekę jaką mogłam sobie dla niej wymarzyć. Dom Seniora zapamiętam jako miejsce czyste, pachnące, przyjazne, z panującą w nim domową atmosferą. Kontakt zarówno z Panem Doktorem jak i pielęgniarkami bezproblemowy. Siostrę odwiedzaliśmy w różnych godzinach- nie było z tym żadnego problemu. Pan Doktor jest osobą miłą, serdeczną, bardzo wyrozumiałą, pomocną, i co najważniejsze fachowo dba o swoich pacjentów. Informacje odnośnie stanu zdrowia można uzyskać również telefonicznie. Panie pielęgniarki wykonują swoją pracę z niezwykłą starannością i profesjonalizmem. Widać, że ludzie pracujący w Domu Seniora w Bystrzejowicach wkładają serce w swoją pracę. Gorąco polecam to miejsce każdemu! 

Ewa Gładosz

Opinia o Domu Seniora Veteris może być tylko jedna POZYTYWNA i to pisana dużymi literami. Oceny dokonuję z perspektywy ponad miesiąca po pobycie mojej żony w domu Veteris . Piszę ją na chłodno z rozmysłem bez emocji i "wazeliny". Moja Żona była w czasie pobytu pacjentem tzw trudnym była bardzo pobudzona nie reagująca na polecenia personelu . często stanowiła zagrożenie dla siebie i innych .Spotkałem w tam wspaniałych ludzi zarówno mowa tu o personelu technicznym i dwóch ludzi ogromnie zaangażowanych w pomoc ludziom potrzebującym Pana Janusza i Pana doktora Artura . Jeden to ciepły i wyrozumiały oraz wrażliwy na cierpienie człowieka chorego ich rodzin wrażliwego na dramaty ludzkie "charakter poczciwego Ojczulka " i drugiego SPECA od diagnostyki i farmakologii . Tak wielki SPEC od diagnoz i ustawiania leków mimo ,że na pieczątce nie figuruje jeszcze napis specjalności GERIATRA On jest wszystkim . Wymienię osiągnięcia z dwu miesięcznego pobytu Żony : - po 30 latach leczenia bezskutecznego przez różnej maści "Fachowców" nadciśnienia tętniczego odrzucił dotychczasowe leki zestawił je po swojemu efekt od czterech miesięcy nie mamy jakichkolwiek problemów z nadciśnieniem a u po udarowców to bardzo ważna rzecz ; - nowy zestaw leków plus oczywiście konsekwentna dieta dla cukrzycowca jakim jest Żona i tu mamy również " now problem " -wyciszenie emocjonalne to się udało usuwając środki antydepresyjne jaki podaje się w szpitalach dla ogłupienia pacjentów . PANIE DOKTORZE chylę czoła przed Pana wiedzą i sercem jakie Pan oddaje pacjentom . W Ośrodku moją Żonę nauczono konsumpcji w zespole na siedząco przy stole nauczono trzymać sztućce prosić -sygnalizować potrzebę fizjologiczną . To jest wielka sprawa bo moja ŻONA jest niekomunikatywna . Wiem jaki ogrom pracy wniesiono w ośrodku przez te dwa miesiące doceniam to bo od ponad miesiąca jestem jedynym opiekunem mojej Żony . Panowie JANUSZU I ARTURZE JESTEŚCIE WIELCY. Tak trzymać . Pozdrawiam i dziękuję Leszek Klimek

Leszek Klimek

Trudno dobrać słowa do godnych podziękowań dla doktora Artura Danieluka, "Szefowej" Marty Szewczyk i dla całego personelu domu opieki w Bystrzejowicach. Uważam, że należy im postawić pomnik i naprawdę poważnie o tym pomyślę. Pomoc jaką uzyskał mój Tata i ja naprawdę przeszła moje wyobrażenie o ludzkiej rzetelności, empatii i fachowości. Tatę przywiozłam do ośrodka w lutym, tego roku w bardzo złym stanie i odebrałam w kwietniu kompletnie nowego człowieka. Człowieka, który względnie funkcjonuje w rodzinie ( wcześniej brak kontaktu ), po trosze pogodzonego z chorobą, wyprowadzonego z silnej depresji itd. Wcześniejsze pobyty w szpitalach nie przyniosły poprawy, a wręcz przeciwnie znaczny jej regres. Wielki pokłon dla tych ludzi, wielkie podziękowania i moc uścisków od Taty i ode mnie. Pozdrawiam Dorota Statkiewicz

Dorota Statkiewicz

Przychodzi czas i zmuszająca nas konieczność, gdy stajemy przed bardzo trudnym wyborem. Wybór ten dotyczy domu opieki dla najukochańszych osób jakimi są rodzice. Szukając domu opieki z rehabilitacja dla mojej mamy trafiłam do Domu Seniora w Bystrzejowicach k/Lublina. Okazało się, że mimo wielu wątpliwości moich i mamy wybór okazał się najlepszy z możliwych. Moja mama dzięki wspaniałej atmosferze stworzonej przez personel i opiece lekarsko-pielęgniarskiej zaakceptowała całkowicie swój pobyt w tyn domu. Dom Seniora Bystrzejowice jest nowoczesnym, przystosowanym dla starszych osób ośrodkiem, zapewnia bardzo dobre warunki higieniczno-sanitarne, pachnie świeżością i wyczuwa się w nim ciepłą rodzinną atmosferę. Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom za życzliwość uśmiech oraz zrozumienie potrzeb i możliwości seniorów. Gdy ktoś tak jak ja stanie przed tym trudnym wyborem polecam Dom Seniora w Bystrzejowicach.

Elżbieta Marcinkowska - Haponiuk

Są sytuacje, kiedy nagle potrzebujesz pomocy i tutaj ją znaleźliśmy. Nie był przeszkodą długi weekend, ani nic innego. Pełna gotowość do pomocy. Widać i czuć, że to miejsce prowadzone przez profesjonalistę - lekarza geriatrę. Cały personel miły i kompetentny, osoby przygotowane do zajmowania się starszymi i ciężko chorymi pensjonariuszami. Znakomite efekty prowadzonej rehabilitacji. Poza tym obiekt nowy, czyściutki, bardzo dobre warunki pobytowe. Dziękujemy doktorowi Arturowi Danielukowi i całemu całemu zespołowi Domu Seniora Veteris. Polecamy to miejsce, jeśli staniecie kiedyś przed koniecznością znalezienia opieki i prowadzenia rehabilitacji kogoś bliskiego.

Katarzyna Bochner - Boguta

Opieka lekarska , pielęgniarska , rehabilitacja jest na wysokim poziomie i idzie tutaj w parze z troską i życzliwością wobec pensjonariuszy. Leczyć ludzi to rzecz wielka i odpowiedzialna, ale leczyć i opiekować się starszą osobą w zatroskaniu o nią to już wielka sztuka i właśnie takiego podejścia doświadczyła moja Mama przebywając tutaj, dlatego polecam ten ośrodek wszystkim którzy doświadczają własnej niemocy w radzeniu sobie z chorobą starzejących się rodziców.

Małgorzata Świst

Czasami w Życiu Ludzkim jest taki moment, że nie jesteśmy już w stanie sami pomóc Najbliższej nam osobie. Wówczas robimy wszystko, żeby w jak najlepszy sposób zabezpieczyć Jej opiekę. Takim właśnie ośrodkiem okazał się Dom Seniora Veteris. Mama moja otrzymała tam wszechstronną, profesjonalną pomoc i serdeczną opiekę. Jeszcze raz dziękuję Panu Doktorowi Arturowi Danielukowi oraz całemu bardzo serdecznemu Personelowi ośrodka za opiekę nad najbliższą mi Osobą (panią Jagódką). Pozdrawiam Julitta Wójtowicz (córka).

Julitta Wójtowicz

Serdeczne podziękowania dla całego Personelu Domu Seniora Veteris za opiekę nad moim Tatą Władysławem. W szczególności dziękuję Panu Januszowi Ziętek za życzliwość i Panu Doktorowi Arturowi Danieluk za profesjonalną opiekę lekarską. Dzięki leczeniu Pana Doktora Tato wrócił do bardzo dobrej formy psychicznej a ogólny stan zdrowia znacznie się poprawił. Niestety od kilku tygodni Taty nie ma już wśród nas. Pozostaję wdzięczna za wszystko. Z wyrazami szacunku. Córka

Elżbieta

Pragnę wyrazić najgłębsze słowa wdzięczności całemu personelowi Domu Seniora Veteris - lekarzom, Paniom pielęgniarkom, opiekunkom i opiekunom za profesjonalną i troskliwą opiekę nad moimi najbliższymi Grażynką i Wojtkiem. Szczególne podziękowanie kieruję do Pana Doktora Artura Danieluka za trafną diagnozę i zastosowanie właściwej kuracji mojej siostrze Grażynce, która nabrała znów chęci do życia i powróciła nawet do malowania, swojej dawno zarzuconej ogromnej pasji. Gorąco dziękuję również Pani Marcie Szewczyk za jej serdeczność, ogromne serce i troskę o moich bliskich, która zawsze udzielała mi telefonicznych pełnych i rzetelnych informacji o formie mojej rodziny, gdy ze względu na odległość nie mogłem ich osobiście odwiedzić. Jeżeli kiedykolwiek znajdę się w sytuacji, że będę potrzebował pomocy, to moim jedynym pragnieniem będzie znaleźć miejsce w tym ciepłym i serdecznym Domu przez Państwa prowadzonym. Dziękuję jeszcze raz bardzo gorąco, Wdzięczny Jacek Konczyński

Jacek Feliks Konczyński

Serdeczne podziękowania Panu Doktorowi i całemu Personelowi Domu Seniora za profesjonalną opiekę i rehabilitację pacjentki po złamaniu kości szyjki udowej. Pobyt u Państwa pozwolił chorej dojść do formy umożliwiającej samodzielne funkcjonowanie w warunkach domowych.

Rodzina Gronowskich

Czytałam wcześniejsze opinie i zgadzam się całkowicie z tym co pisali poprzednicy. Dodam kilka słów od siebie. Zacznę od podziękowań. Serdecznie dziękuję całemu personelowi na czele z Panem Doktorem Arturem Danielukiem, który posiada ogromną wiedzę, za opiekę medyczną nad moją Mamą. Pan Doktor nie tylko pomógł Mamie dojść do zdrowia, ale również mi przywrócił wiarę w lekarzy. Ośrodek jest czysty i zadbany. Personel życzliwy, pracują w nim dobrzy ludzie z dużym sercem dla podopiecznych. Mama trafiła do domu opieki po pobycie w szpitalu w kiepskim stanie fizycznym i psychicznym pod koniec czerwca 2018. Kiedy musimy oddać swoją bliską osobę do obcych ludzi i komuś zaufać, to ten dom jest najlepszą placówką. Dla nas ten dom był darem z nieba. Myślę, że najlepszą referencją jest to co powiedziała moja Mama już po powrocie do domu: że cały personel to jej druga rodzina i chce ich odwiedzać. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Bielecka Anna.

Bielecka Anna

Chcesz dodać opinię? Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij