Ośrodek rehabilitacyjno-opiekuńczy Veteris
Ośrodek rehabilitacyjno-opiekuńczy Veteris 21-050 Piaski Bystrzejowice Drugie 77B

Przyjęcie do domu opieki – wymagane dokumenty

Domy opieki oferują profesjonalną pomoc osobom, które nie są w stanie już sobie poradzić z codziennym życiem ze względu na swój wiek. Umieszczenie bliskiej osoby w domu opieki wymaga przygotowania najpierw odpowiednich dokumentów.

Najważniejszym dokumentem, o którym powinniśmy pamiętać jest zaświadczenie lekarskie, mające potwierdzić stan osoby skierowanej do domu opieki lub dokumentacja medyczna zawierajaca aktualne leczenie. W przypadku niepełnosprawności osoby skierowanej, wymagane są dodatkowe zaświadczenia to potwierdzające - orzeczenie o niepełnosprawności. Po przejściu procesu akceptacji dokumentów, osoba starsza może liczyć na profesjonalną pomoc lekarską z naszej strony oraz wiele ciekawych zajęć dostosowanych do jej możliwości i stanu zdrowia.

Wymagane dokumenty do przyjęcia mieszkańca do Domu Seniora VETERIS znajdziecie Państwo w zakładce DO POBRANIA  w menu DLA PACJENTA.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Domu Seniora Veteris.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij